Ученици наше школе су јуче ишли на наградни излет у Сресмке Карловце, у оквиру програма “за чистије и зеленије школе у Војводини”.
Ученици су прво ишли у туристчки обилазак Сремских Карловаца, а потом су имали радионице у природи. Излет је обухватао и посету Специјалном резервату природе Ковиљско петроварадински рит, где су се ученици возили катамараном и уживали у природним лепотама овог заштићеног подручја.
Захваљујемо се Покрајинском секретеријату за урбанизам и заштиту животне средине који је и ове године наградио и препознао еколошке активности, еколошку свест и културу коју наши ученици свакодневно негују и унапредјују.
Хуманитарни концерт
Један леп наступ је иза нас… У сарадњи са СШ “Др Ђорђе Натошевић”, која је организатор хуманитарног концерта – За манастире са Косова, ученици наше школе и ОШ “Душан Јерковић” из Инђије заблистали су у пуном сјају. Удруживши се извели су певачки репетроар, како солистички тако и хорски.
Поносни смо на њих – Марију Кечић, Нађу Жежељ, Иву Радовић, Ларису Јоксимовић, Магдалену Менегони и нашу Невену Вуковић која својим трудом и ентузијазмом покреће младе певачке наде.
Екскурзија нижих разреда
Ученици нижих разреда су данас били у посети Новом Саду, Петроварадинској тврђави као и Сремским Карловцима.
Играли су се, дружили и уживали у овом лепом дану.
Екскурзија виших разреда
Један предивно проведен дан у ком су ученици виших разреда посетили Тополу, а у њој музеј и конак Ђорђа Петровића Карађорђа, цркву рођења Пресвете Богородице и цркву Светог Ђорђа, Рисовачку пећину, Буковичку бању и Орашац.
Много тога новог смо научили и видели, а уз све то лепо се дружили.









































