Važno obaveštenje!!!

OBAVEŠTENJE ZA UČENIKE I RODITELJE

Polaganje testa iz matematike u okviru završnog ispita odloženo za četvrtak, 20. jun 2019. godine

Na osnovu dopisa Ministarstva prosvete od dana 18.06.2019 god. polaganje završnog ispita iz matematike koje je bilo zakazano za danas u 9 časova odloženo je za četvrtak, 20. jun 2019. godine. Učenici će test polagati od 9 do 11 časova. Potrebno je da o tome obavestite učenike i njihove roditelje.

Termin održavanja kombinovanog testa neće se menjati i ispit će biti održan u skladu sa Kalendarom aktivnosti za sprovođenje završnog ispita za školsku 2018/2019. godinu, odnosno u sredu, 19. juna 2019. godine.

Sve ostale aktivnosti u vezi sa upisom učenika u srednje škole nastavljaju se po utvrđenom Kalendaru.

Dodatne informacije u vezi sa ovim obaveštenjem osnovne škole će dobijati posredstvom školskih uprava

Direktor, Milorad Milovanović