Први дан Дечије недеље

Први дан Дечије недеље, са мотом “Имам право да се играм, да се смејем, маштам, стварам и у бољи свет претварам”, отворили су чланови Ученичког парламента.
Ученици од 5. до 8. разреда су на часу ликовне културе стварали, кроз игру, ликовне радове, док су на часу музичке културе распевани петаци обележили овај дан кроз песме “Деца су украс света”, “Нек свуд љубав сја”.
Ученици од 1. до 4. разреда цртали су кредама у боји на школском игралишту и остављали поруке поводом Дечије недеље.