Драга децо, поштовани родитељи, желимо вам пријатан распуст. Одморите и проведите лепе тренутке са својим породицама! Радујте се, насмејте и помозите другом!
Први наставни дан другог полугодишта биће 12. 1. 2026. године.
Срећне празнике, жели вам колектив ОШ “22. јул”!

