Окружно такмичење из биологије

На окружном такмичења из биологије, одржаном у Инђији, у суботу 25. 4. 2026. године, наши ученици су постигли следеће резултате:
Виктор Жежељ – друго место
Душко Јовановић – друго место
Мина Махо – треће место
Теа Китановић – треће место
Вукашин Радовић – треће место

Честитамо ученицима и наставници Николини Бакић на сјајним резултатима.