Данас су ученици наше школе остварили сарадњу са ученицима ОШ ” Др Ђорђе Натошевић” у Старом Сланкамену, поводом обележавања Дана планете Земље (22.04.).
Кроз радионицу о еколошком отиску и одрживом коришћењу природних ресурса, Кахут квиз на енглеском језику (на тему очувања природе), садњу дрвећа испред школе и посету заштићеном подручју Предео изузетних одлика Аде и лесни одсеци код Сланкамена, ученици су учили, дружили се и дали свој допринос очувању природе.
Са ученицима су ишле директорица школе и наставница биологије.
Захваљујемо се ОШ “Др Ђорђе Натошевић” што су подржали нашу идеју и омогућили успешну реализацију овако лепе еколошке активности.















