Један леп наступ је иза нас… У сарадњи са СШ “Др Ђорђе Натошевић”, која је организатор хуманитарног концерта – За манастире са Косова, ученици наше школе и ОШ “Душан Јерковић” из Инђије заблистали су у пуном сјају. Удруживши се извели су певачки репетроар, како солистички тако и хорски.
Поносни смо на њих – Марију Кечић, Нађу Жежељ, Иву Радовић, Ларису Јоксимовић, Магдалену Менегони и нашу Невену Вуковић која својим трудом и ентузијазмом покреће младе певачке наде.


